خرید دستگاه فیلترپرس روغن کشی CPS600P30

خرید دستگاه فیلترپرس روغن کشی CPS600P30

گروه کراشینگ، عرضه کننده دستگاه CPS600P30 می باشد که کاربرد دستگاه CPS600P30 و کلا دستگاه های فیلترپرس در فرایند روغن کشی تصفیه و زلال سازی روغن می باشد.

زمانی که روغن استحصال شده  از دستگاه های پرس سرد (Cold Press)  خارج  می شود چند در صد ناخالصی همراه دارد که آن نا خالصی ها نقطه دود ، انقضاء و ماندگاری روغن رو پایین می آورد.

لذا با به کارگیری دستگاه های فیلترپرس در هر ظرفیتی میتوان تمامی ذرات ناخالص تا پنچ میکرون تصفیه و جداسازی کرد که روغن تولید شده حداکثر ممکن نقطه دود ، انقضاء و ماندگاری روغن را ممکن می سازد و طعم ومزه خوبی را به ما هدیه میکند.

این دستگاه مناسب فروشگاه ها می باشد و با ظرفیت ورودی روغن  600 لیتر … .

برای دریافت اطلاعات بیشتر دستگاه و مشاوره خرید کافیست روی دکمه زیر کلیک کنید تا به اطلاعات تماس ما دسترسی پیدا نمایید.

دستگاه روغن کشی cps600p30

ویژگی های دستگاه فیلترپرس روغن کشی CPS600P30

مشخصاتنوع/ظرفیتمشخصاتنوع/ظرفیت
ظرفیت600 لیترمجهز به سیستم مونو پمپندارد
ابعاد ( طول ، عرض وارتفاع )سفارشیمجهز به سیستم هیدرولیک برای صفحاتندارد
سایز صفحات30 سانتی مترمجهز به سیستم ویبره رای تخلیه کیک لردندارد
تعداد صفحات12مجهز به سیستم PLC و تمام اتوماتیکندارد

سفارش دستگاه روغن کشی CPS600P30

شرکت اویلینگ عرضه کننده انواع دستگاههای مدرن روغن کشی، تنهاترین و معتبرترین سازنده مدرنترین و با کیفیت ترین ماشین آلات روغن کشی روز دنیا با قیمتهای استثنایی و خدمات پس از فروش مادام العمر می باشد. تنها تولید کننده ایرانی ماشین آلات پرس روغن کشی بدون نیاز به رطوبت دهی به دانه، جهت انواع دانه های روغنی مانند کنجد، سویا، کلزا، بادام زمینی، آفتاب گردان، کتان و همچنین دستگاه روغن گیری زیتون پرقدرت و راندمان بسیار بالا در جهت مصرف مصارف خانگی، صنعتی، عطاری خدمات پس از فروش واقعی، قیمت بسیار مناسب و رقیب بی همتا تولیدات مشابه خارجی. قطعات بسیار استاندارد و با دوام ، قابل صادرات به کشورهای آسیایی و اروپایی ارائه می شود.

اویلینگ علاوه بر دستگاه روغن کشی (روغن گیری)، دستگاه های دیگری همچون دستگاه کره ساز (کره گیر) و ارده ساز (ارده گیر)  به عرضه می رساند.

مقایسه انواع دستگاه های روغن کشی

برای آشنایی بیشتر با محصولات اویلینگ و مقایسه راحت تر مشخصات انواع دستگاه ها شما را دعوت به مطالعه اخرید دستگاه روغن کشی می کنم . در این مقاله به بررسی کامل انواع دستگاه های روغن گیری پرداخته ایم.

Leave a Reply