خرید دستگاه روغن کشی فیلتر پرس CPS3500P60

خرید دستگاه روغن کشی فیلتر پرس CPS3500P60

گروه اویلینگ، عرضه کننده دستگاه روغن کشی  CPS3500P60 می باشد که کاربرد دستگاه روغن کشی فیلتر پرس CPS3500P60 و دیگر دستگاه های فیلترپرس در فرایند روغن کشی تصفیه و زلال سازی روغن می باشد.

زمانی که روغن استحصال شده  از دستگاه های پرس سرد (Cold Press)  خارج  می شود چند در صد ناخالصی همراه دارد که آن نا خالصی ها نقطه دود ، انقضاء و ماندگاری روغن رو پایین می آورد.

لذا با به کارگیری این دستگاه و دیگر دستگاه های فیلترپرس در هر ظرفیتی می توان تمامی ذرات ناخالص را تا پنچ میکرون تصفیه و جداسازی کرد که روغن تولید شده حداکثر ممکن نقطه دود ، انقضاء و ماندگاری روغن را ممکن می سازد و طعم ومزه خوبی را به ما هدیه می کند.

این دستگاه مناسب گارگاه ها می باشد با ظرفیت ورودی روغن  35000 لیتر و … می باشد.

دستگاه روغن کشی cps3500p60

ویژگی های دستگاه روغن کشی فیلترپرس CPS3500P60

مشخصاتنوع/ظرفیتمشخصاتنوع/ظرفیت
ظرفیت3500 لیترمجهز به سیستم مونو پمپندارد
ابعاد ( طول ، عرض وارتفاع )سفارشیمجهز به سیستم هیدرولیک برای صفحاتندارد
سایز صفحات60 سانتی مترمجهز به سیستم ویبره رای تخلیه کیک لردندارد
تعداد صفحات 16مجهز به سیستم PLC و تمام اتوماتیکندارد

مقایسه انواع دستگاه های روغن کشی

برای آشنایی بیشتر با محصولات کراشینگ و مقایسه راحت تر مشخصات انواع دستگاه ها شما را دعوت به مطالعه مقاله خرید دستگاه روغن کشی می کنم . در این مقاله به بررسی کامل انواع دستگاه های روغن گیری پرداخته ایم.

سفارش دستگاه روغن کشی CPS600P30

شرکت اویلینگ عرضه کننده انواع دستگاههای مدرن روغن کشی، تنهاترین و معتبرترین سازنده مدرنترین و با کیفیت ترین ماشین آلات روغن کشی روز دنیا با قیمتهای استثنایی و خدمات پس از فروش مادام العمر می باشد. تنها تولید کننده ایرانی ماشین آلات پرس روغن کشی بدون نیاز به رطوبت دهی به دانه، جهت انواع دانه های روغنی مانند کنجد، سویا، کلزا، بادام زمینی، آفتاب گردان، کتان و همچنین دستگاه روغن گیری زیتون پرقدرت و راندمان بسیار بالا در جهت مصرف مصارف خانگی، صنعتی، عطاری خدمات پس از فروش واقعی، قیمت بسیار مناسب و رقیب بی همتا تولیدات مشابه خارجی. قطعات بسیار استاندارد و با دوام ، قابل صادرات به کشورهای آسیایی و اروپایی ارائه می شود.

اویلینگ علاوه بر دستگاه روغن کشی (روغن گیری)، دستگاه های دیگری همچون دستگاه کره ساز (کره گیر) و ارده ساز (ارده گیر)  به عرضه می رساند.

Leave a Reply