خرید دستگاه فیلترپرس روغن کشی CPS200P20

خرید دستگاه فیلترپرس روغن کشی CPS200P20

گروه اویلینگ، عرضه کننده دستگاه CPS200P20 می باشد که به صورت دستگاه های فیلتر پرس در فرایند روغن کشی تصفیه و زلال سازی روغن می باشد.

زمانی که روغن استحصال شده  از دستگاه های پرس سرد (Cold Press)  خارج  می شود چند در صد ناخالصی همراه دارد که آن نا خالصی ها نقطه دود ، انقضاء و ماندگاری روغن رو پایین می آورد.

لذا با به کارگیری دستگاه های فیلترپرس در هر ظرفیتی میتوان تمامی ذرات ناخالص را تا پنچ میکرون تصفیه و جداسازی کرد که روغن تولید شده حداکثر ممکن نقطه دود ، انقضاء و ماندگاری روغن را ممکن می سازد و طعم ومزه خوبی را به ما هدیه میکند.

این دستگاه مناسب عطاری ها و فروشگاه ها می باشد با ظرفیت ورودی روغن 200 لیتر می باشد.

دستگاه روغن کشی cps200p20

ویژگی های دستگاه فیلترپرس روغن کشی CPS200P20

مشخصاتنوع/ظرفیتمشخصاتنوع/ظرفیت
ظرفیت200 لیترمجهز به سیستم مونوپمپندارد
ابعاد ( طول ، عرض وارتفاع )سفارشیمجهز به سیستم هیدرولیک برای صفحاتندارد
سایز صفحات20 سانتی مترمجهز به سیستم ویبره رای تخلیه کیک لردندارد
تعداد صفحات12مجهز به سیستم PLC و تمام اتوماتیکندارد

معرفی انواع دستگاه های روغن کشی گروه اویلینگ

برای آشنایی بیشتر با محصولات گروه اویلینگ و همچنین اطلاع از مشخصات انواع دستگاه های روغن کشی در سایز و مدل های مختلف می توانید با ما در ارتباط باشید. ما در طی سال ها تجربه و مشتری مداری توانسته ایم محصولاتی را به هموطنان عرضه نماییم که علاوه بر تولید روغن محصولات ارگانیک، درآمد خوب و بدون ریسک را به علاقمندان محصولات سلامت محور ارائه نمایید.

شرکت اویلینگ عرضه کننده انواع دستگاههای مدرن روغن کشی، تنهاترین و معتبرترین سازنده مدرنترین و با کیفیت ترین ماشین آلات روغن کشی روز دنیا با قیمتهای استثنایی و خدمات پس از فروش مادام العمر می باشد. تنها تولید کننده ایرانی ماشین آلات پرس روغن کشی بدون نیاز به رطوبت دهی به دانه، جهت انواع دانه های روغنی مانند کنجد، سویا، کلزا، بادام زمینی، آفتاب گردان، کتان و همچنین دستگاه روغن گیری زیتون پرقدرت و راندمان بسیار بالا در جهت مصرف مصارف خانگی، صنعتی، عطاری خدمات پس از فروش واقعی، قیمت بسیار مناسب و رقیب بی همتا تولیدات مشابه خارجی. قطعات بسیار استاندارد و با دوام ، قابل صادرات به کشورهای آسیایی و اروپایی ارائه می شود.

اویلینگ علاوه بر دستگاه روغن کشی (روغن گیری)، دستگاه های دیگری همچون دستگاه کره ساز (کره گیر) و ارده ساز (ارده گیر)  به عرضه می رساند.

 

Leave a Reply