خرید دستگاه روغن گیری CPS180

دستگاه روغن کشی CPS180

دستگاه روغن کشی (روغن گیری) پرس سرد CPS180 شرکت اویلینگ یک دستگاه قدرتمند با ظرفیت روغن کشی 100 کیلوگرم در شبانه روز قابلیت روغن گیری از انواع دانه های روغنی هم چون : سیاه دانه، کلزا، کنجد، آفتابگردان، فندق، کرچک، سویا و… را دارد.

گروه بازرگانی اویلینگ عرضه کننده دستگاه روغن گیری CPS180 به درخواست زیاد مشتریان جهت استفاده از کمترین ظرفیت برای مصارف کم و اقتصادی ترین نوع دستگاه می باشد که با قابلیت استفاده از برق تک فاز در ابعاد کوچک ساخته شده است. این دستگاه همراه با یک سال ضمانت و خدمات پس از فروش مادام العمر ارائه می شود.

دستگاه CPS188

ویژگی های دستگاه روغن گیری CPS180

ویژگی محصولاتمقدار/نوعویژگی محصولاتمقدار/نوع
کالیبر داخلی سیلندر35mmتوان الکترو موتور75 درصد کیلو وات
گنجایش ورودی محصول روغنی100kg/24hتوان سیستم ضد شوک7 تن
دمای خروجی روغن ملایم(35-50) سانتی گردسیستم نیروی محرکه محورالکترو موتور
دمای تنظیم سیستم اکسترودر(70-115) سانتی گردسیستم تغییر جهت و سرعت محوراینورتر
برق مصرفی1/1 کیلو واتروش استحصال روغنپرس سرد
ابعاد25*65*60توان کارکرد دستگاهشبانه روزی
وزن55 کیلوگرمرطوبت دانه هاعدم حساسیت به رطوبت
ضمانتیک سالخدمات پس از فروشمادام العمر

معرفی و مقایسه انواع دستگاه های روغن گیری

گروه اویلینگ عرضه کننده انواع دستگاه های روغن گیری ( روغن کشی) در سایز های خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی همراه با قدرت های مختلف برای روغن گیری از انواع دانه های مختلف روغنی تولید و عرضه می نماید.

همچنین ما برای تولید محصول ارگانیک فقط از نوع پرس سرد و بدون مرطوب کردن دانه ها، ماشین آلات روغن کشی را معرفی می کنیم.

سفارش دستگاه روغن کشی CPS180

جهت سفارش این محصول و اخذ مشاوره رایگان برای تسهیل در خریدتان روی دکمه زیر کلیک نمایید. مشاوران ما در گروه اویلینگ آماده ارائه بهترین مشاوره ها برای انتخابی راحت تر توسط شما هستند.
این دستگاه ها با طراحی ویژه و سهولت کاربری که دارند، جهت استفاده در کارگاه ها و فروشگاه های روغن گیری (روغن کشی) و همچنین استفاده به صورت زنجیره ای از دستگاه ها، جهت خطوط تولید روغن کشی بسیار مناسب هستند. این دستگاه تحت استاندارد CE اروپا، تولید می شود و دارای یکسال ضمانت می باشد و قابلیت کار مداوم شبانه روزی را همراه با خدمات پس از فروش مادام العمر را در پی دارد.

Leave a Reply