خرید دستگاه روغنکشی فیلترپرس CPS1300P40

خرید دستگاه فیلترپرس روغن کشی CPS1300P40

گروه اویلینگ عرضه کننده دستگاه CPS1300P40 می باشد که کاربرد دستگاه روغنکشی فیلتر پرس CPS1300P40 و دستگاه های فیلتر پرس دیگر در فرایند روغن کشی تصفیه و زلال سازی روغن می باشد.

این دستگاه های در سایز و قدرت خاصی برای تولید یک روغن مرغوب برای کسی و کار ارائه می شود.

زمانی که روغن استحصال شده  از دستگاه های پرس سرد (Cold Press) خارج  می شود چند در صد ناخالصی همراه دارد که آن نا خالصی ها نقطه دود ، انقضاء و ماندگاری روغن رو پایین می آورد.

لذا با به کارگیری دستگاه های فیلتر پرس در هر ظرفیتی می توان تمامی ذرات ناخالص تا پنچ میکرون تصفیه و جداسازی کرد که روغن تولید شده حداکثر ممکن نقطه دود، انقضاء و ماندگاری روغن را ممکن می سازد و طعم و مزه خوبی را به ما هدیه می کند.

این دستگاه  مناسب فروشگاه ها می باشد با ظرفیت ورودی روغن  1300 لیتر و … می باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر دستگاه و مشاوره خرید به شماره های تماس موجود در سایت مراجعه کنید.

دستگاه روغن کشی cps1300p40

ویژگی های دستگاه روغن کشی فیلترپرس CPS1300P40

مشخصاتنوع/ظرفیتمشخصاتنوع/ظرفیت
ظرفیت1300 لیترمجهز به سیستم مونو پمپندارد
ابعاد ( طول ، عرض وارتفاع )سفارشیمجهز به سیستم هیدرولیک برای صفحاتندارد
سایز صفحات40 سانتی مترمجهز به سیستم ویبره رای تخلیه کیک لردندارد
تعداد صفحات12مجهز به سیستم PLC و تمام اتوماتیکندارد

سفارش دستگاه روغن کشی CPS1300P40

جهت سفارش این محصول و اخذ مشاوره رایگان برای تسهیل در خریدتان روی دکمه زیر کلیک نمایید. مشاوران ما در گروه اویلینگ آماده ارائه بهترین مشاوره ها برای انتخابی راحت تر توسط شما هستند.
گروه ماشین آلات سپاهان کلد پرسینگ در طی سال ها تجربه و پرسنل حرفه ای خود توانسته است که انواع دستگاه های روغن کشی ( روغن گیری)، کره گیر (کره ساز) و ارده گیر ( ارده ساز) تولید می نماید

معرفی انواع دستگاه های روغن کشی گروه اویلینگ

برای آشنایی بیشتر با محصولات گروه اویلینگ و همچنین اطلاع از مشخصات انواع دستگاه های روغن کشی در سایز و مدل های مختلف می توانید با ما در ارتباط باشید. ما در طی سال ها تجربه و مشتری مداری توانسته ایم محصولاتی را به هموطنان عرضه نماییم که علاوه بر تولید روغن محصولات ارگانیک، درآمد خوب و بدون ریسک را به علاقمندان محصولات سلامت محور ارائه نمایید.

 

 

Leave a Reply