دستگاه ارده گیر

دستگاه ارده گیری:

در دستگاه ارده گیری از شرکت اویلینگ ، برای دانه های کنجد دستگاهی تهیه شده است که روغن کنجد را از دانه های کنجد استخراج می کند. انرژی زا بودن و خواص بی نظیر روغن موجود در دانه های کنجد باعث شده است که مشتریان زیادی به خرید ارده یا روغن کنجد روی آورند و همین امر باعث رونق بیشتر بازار فروش دستگاه های ارده گیری شده است.

درشرکت بین المللی اویلینگ دستگاه های مختلفی در ابعاد گوناگون و مدل های مختلفی ساخته شده و به فروش می رسد که شامل انواع دستگاه روغن گیری ، دستگاه کره بادام زمینی و … فروش دستگاه تولید ارده؛ برای ارده گیری در خانه و یا کارگاه و نیز ایجاد اشتغال برای جوانان انجام می شود. این فرصت ویژه را کسانی که می خواهند از خدمات پشتیبانی و پس از فروش دستگاه ها اطلاع حاصل کنند، می توانند با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید.

خرید دستگاه ارده گیر

ساختار دستگاه ارده گیری

دستگاه های تولید ارده، معمولا دارای دو عدد تیغه هستند که کار آسیاب کردن دانه های روغنی را انجام می دهند. گاهی این تیغه ها کند می شوند و دستگاه سرعت خود را از دست می دهد. در این مواقع شما می توانید با مراجعه به نمایندگی های تعمیر دستگاه شرکت اویلینگ، تیغه دستگاه خود را تعمیر و یا تعویض کنید و در بسیاری از نمایندگی ها، امکان مشاوره و سفارش آنلاین نیز وجود دارد.
برای مراقبت درست از این دستگاه باید پس از اتمام کار؛ دستگاه را هرچه زودترتمیز کنید. برخی از دستگاه ها نیاز به رطوبت زنی پس از کار دارند که باید به آن توجه کنید و همچنین از قرار دادن مواد بیش از حد توان دستگاه، خود داری کنید.

دستگاه های تولید ارده ایرانی، از بهترین و مرغوب ترین اجناس تولید شده در داخل کشور، ساخته می شوند. استفاده از تولیدات داخلی در ساخت این دستگاه ها علاوه بر کیفیت بالای قطعات به کار رفته در ساخت دستگاه، به اشتغال زایی جوانان ایرانی نیز کمک فروانی کرده است.
برخی دستگاه های ارده سازی از دو سنگ دایره ای شکل آج دار ساخته شده اند که سنگ بالایی ثابت بوده و سنگ پایینی با سرعت بسیار زیاد میچرخد. جنس و کیفیت این سنگ ها، که سنگ ارده نامیده می شوند، از عوامل بسیار مهم در کیفیت و دوام دستگاه می باشد.

جنس و کیفیت قطعات بکار رفته در تولید دستگاه علاوه بر تاثیر مستقیم روی طول عمر دستگاه و میزان روغن گیری توسط آن، روی سالم بودن روغن تولید شده نیز موثر است. دستگاهی که به سرعت دچار خوردگی شود ترکیبات فلزی نامطلوب را وارد روغن تولید شده خواهد کرد که بسیار مضر است.

خرید دستگاه ارده گیر

ویژگی دستگاه ارده گیری

دستگاه های تولید ارده در دو نوع خانگی و صنعتی تولید می شوند. دستگاه های صنعتی بسیار بزرگتر از دستگاه های خانگی بوده و قادرند حجم بسیار بالایی کنجد در خود جای داده و روغن گیری کنند. بزرگترین دستگاه های تولید ارده، قادر به ارده سازی چند تنی هستند و در کارخانه های صنعتی بسیار بزرگ استفاده می شوند.

اگر قصد دارید برای کارخانه خود دستگاه روغن گیری سفارش دهید ابتدا باید بدانید که در کارخانه شما روزانه چه مقدار روغن کنجد تولید می شود و هر کیلو کنجد چقدر ارده می دهد، تا بتوانید مناسب ترین سایز دستگاه تولید ارده را برای کارخانه خود انتخاب کنید.

نحوه تهیه روغن ارده کنجد در دستگاه های صنعتی بزرگ بسته به مدل دستگاه متفاوت است، برخی دستگاه ها به وسیله آسیاب کردن دانه های کنجد و برخی با اعمال فشار و پرس دانه های کنجد؛ روغن این دانه ها را استخراج می کنند. بنابراین علاوه بر سایز دستگاه، توجه به نوع مدل دستگاه؛ در خرید مناسب ترین دستگاه تولید روغن کنجد، در کارخانه های صنعتی بزرگ حائز اهمیت است. اما برای اطمینان خاطر و کاهش نگرانی، تیم کارشناسان اویلینک آماده خدمت رسانی به تمام کارفرمایان و خریداران دستگاه های ارده گیری، دستگاه کره بادام زمینی، دستگاه روغن گیری می باشد.

Text box item sample content

Leave a Reply